شناسه : 89
پنجشنبه 23 دى 1395 ساعت 09:38 2017-1-12 09:38:46
 چرا از بین اون همه خانواده هایی که در اون جا بودند ، هیچکدومشون متعرض نشدند نسبت به اون حرکات جوون ها، چرا؟
چرا از بین اون همه خانواده هایی که در اون جا بودند ، هیچکدومشون متعرض نشدند نسبت به اون حرکات جوون ها، چرا؟

خاطره ارسالی از نرم افزار اندروید واجب فراموش شده. 

با تشکر از آقای «یا حسین ع» که این خاطره را برای ما فرستادند.

 

 

هوالحبیب

از خونه زدیم بیرون و ان شاالله راهی آن امام غریب هستیم، منتها گفتیم یه روز زودتر از موعد مشخص حرکت کنیم تا در میان راه به تماشای بعضی از مکان های دیدنی میان راه رفته باشیم. روز قبل از حرکت، توی اینترنت نام چند جا رو پیدا کردم. یکیش چشمه ی آب معدنی قرمرض (واقع در شهرستان نکا،از توابع ساری) بود. اومدیم و پهن کردیم وسایل رو و تازه شروع کرده بودیم به گرم کردن ناهار، که چند جوون که خدا خیرشون بده، دمشون گرم و ...(البته از افعال معکوس..(شروع کردند با صدای بسیار بلندی به پخش ترانه ی محرک و رقصیدن. 

بیکار نشستم، با ایرانسلم تماس گرفتم با 110 که گفتش شما با سامانه پلیس ساری تماس گرفتید و شماره سامانه پلیس نکا رو بهم داد. اما چون خطم شارژ نداشت، با خط پدرم خواستم تماس بگیرم، اما آنتن نمیداد اصلا... 

خلاصه رفتم سراغ همونایی که ازمون 2 تومن جهت ورود به مجتمع توریستی آب معدنی قرمرض رو گرفته بودند... می گفتند حق با شماست اما چه کنیم... بهشون میگیم اما گوش نمی کنند یا اگه گوش کنند باز ده دقیقه دیگه... خلاصه در طی این مدت که داشتم صحبت میکردم با اون بنده خدا... خانواده ام وسایل رو جمع کردند و ... اون بنده خدا هم تلاش می کرد تا با پلیس تماس بگیره اما موفق نمی شد،در آخر تصمیم گرفت که پسرش رو با موتور ، حضورا بفرسته دنبال مأمور... اما دیگه ما اون مکان رو ترک کرده بودیم و دیگه از باقی ماجرا اطلاع ندارم. 

براستی چرا بعضی ها می خواهند خودشون و گناهکاری های خودشون رو به دیگران تحمیل کنند؟! باشه اصلا داری مجاز پخش میکنی، اصلا مداحی،خوبه؟! با این حال بازم حق همچین کاری رو نداری چون مکان عمومیه و همه هم حق استفاده دارند... و اینکه چرا از بین اون همه خانواده هایی که در اون جا بودند ، هیچکدومشون متعرض نشدند نسبت به اون حرکات جوون ها چرا؟ و به این فکر می کردم از حکمت این رفتنمون به اون چشمه... به نظرم امتحان و توفیقی بوده که نصیب خانواده مان شده بود. 

پ.ن:حتی اگه آدم خودش هم مبتلا به یه گناهی است، باز هم بر گردنشه و برش واجبه که با دیدن همان گناه، نهی از منکر کنه پ.ن2: خدا عاقبت هممون رو ختم به خیر کند...

اضافه کردن دیدگاه جدید