شناسه : 455
يكشنبه 25 شهريور 1397 ساعت 14:57 2018-9-16 14:57:05
دوره های آموزشی شورای امر به معروف و نهی از منکر رده های تابعه ناحیه امام رضا (ع) در حال برگزاری است.
دوره های آموزشی شورای امر به معروف و نهی از منکر رده های تابعه ناحیه امام رضا (ع) در حال برگزاری است.

مسئول دبیرخانه امر به معروف ونهی از منکر ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قم اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر از واجبات مورد تاکید اسلام است اما متاسفانه امروزه این واجب الهی مورد غفلت  واقع شده است.

حمید پرهازه افزود: امر به معروف ونهی از منکر یک تکلیف الهی و وظیفه همگانی است و نمی شود در برابر آن بی تفاوت بود و همه وظیفه داریم نسبت به این واجب الهی، شناخت و مسئله های مربوط به آن را فرا گیریم.

وی به نقش بی بدلیل بسیج اشاره و تاکید کرد: بسیج میدان دار عرصه  های سخت است و هر کاری بر روی دوش بسیج آمد پیروز میدان شد.

مسئول دبیرخانه امر به معروف ونهی از منکر ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) با تاکید بر این که این فرضیه الهی بایستی مردمی احیا شود تصریح کرد: شورای امربه معروف ونهی از منکر با حضور بسیج و با استفاده از ظرفیت های محلی نظیر افراد مومن و انقلابی و تاثیر گذار در محله با محوریت مسجد وامام جماعت تشکیل و فعالیت های امر به معروف ونهی از منکر را بر عهده خواهند داشت.

پرهازه گفت: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با گفتمان ولایت با محوریت امر به معروف ونهی از منکر -  شیوه و مهارت های عملی امر به معروف ونهی از منکر- مصادیق معروفات متروکه  و منکرات  رایج و... آشنا شدند.

اضافه کردن دیدگاه جدید