شناسه : 369
يكشنبه 7 مرداد 1397 ساعت 11:33 2018-7-29 11:33:12
کتابی که تو دست های شما و مقابل چشم شما قرار داره، کمو بیش درباره ی مسائلیه که ممکنه تو هر خانواده ای به وجودبیاد و شما هم بهش حساس شده باشید اما شاید راه حل مناسبی با چالش جدید زندگیتون پیدا نکرده باشید؛ و شاید این کتاب بهتون کمک کنه تا نحوه ی درست برخورد با بعضی از مشکلات خانوادگی تون رو پیدا کنید و اصلاح کننده ی خوبی تو خونه ی سبزخودتون باشید.
کتابی که تو دست های شما و مقابل چشم شما قرار داره، کمو بیش درباره ی مسائلیه که ممکنه تو هر خانواده ای به وجودبیاد و شما هم بهش حساس شده باشید اما شاید راه حل مناسبی با چالش جدید زندگیتون پیدا نکرده باشید؛ و شاید این کتاب بهتون کمک کنه تا نحوه ی درست برخورد با بعضی از مشکلات خانوادگی تون رو پیدا کنید و اصلاح کننده ی خوبی تو خونه ی سبزخودتون باشید.


عنوانهمدلانه
پدید آورنده اصلی جنبش حیات
ناشرانتشارات رواق اندیشه
تعداد صفحه160 صفحه
تاریخ چاپ1397 (چاپ اول)
قیمت120،000 ریال

 

کتاب همدلانه کتابی است خواندنی…کتابی است داستان‌وار با لحنی صمیمی و طنزآلود که بهتون قول میدم در قسمت هایی از کتاب مجبور میشید، دلتون رو گرفته و بلند بلند به تیکه های آن بخندید. این کتاب به صورت کاملا کاربردی به بحث پیرامون راه حل های مسائل و اصلاح مشکلات حوزه خانواده پرداخته است. مخاطب این کتاب همه جوان های متاهل و دم بخت هستند که دوست دارند از سد مشکلات پیش‌آمده در خانواده های خود به راحتی عبور کنند. در قسمتی از متن کتاب آمده است:

«اشراف داشتن به مشکلات و دیدن چالش ها و پی بردن به نقص های خانواده، تنها ملاک کافی برای اصلاح خانوادمون نیست و از طرفی هم هیچ تضمین کننده ی موفقیت ما نمیشه. خیلی از مشکلات تازه از جایی شروع میشه که ما قصد کردیم یه مشکل رو برطرف کنیم اما به خاطر اعتماد به سقف زیاد! و آگاهی به مقدار اندک و ناپختگی در حد اعلا، می زنیم مشکل رو دو تا می کنیم و میشه قوز بالای قوز! برای این که بتونیم یه مصلح درست و موفق تو خانوادمون باشیم باید نکاتی رو یاد بگیریم و تمرین کنیم و حقایقی رو بدونیم.»
اما چه نکاتی و کدوم حقایق و کدوم راه چاره؟!

ما چند نفر جوون با انگیزه و امیدوار جمع شدیم دور هم و سعی کردیم راه های اصلی و نکته های ناب و حقایق راه‌گشا رو از بین درس های بزرگ‌ترها پیدا کنیم. می تونید بهمون اعتماد کنید و چند وقتی پای حرف هامون بنشینید و درست و نادرستش رو سبک سنگین کنید و اگر دیدید پُر بیراه نمی گیم، دلتون رو با ما یکدله کنید و همدلی رو تو خونه هاتون بیشتر مُد کنید. می تونید هم با یه صلوات از خیر این کتاب بگذرید. اما در خفن بودن ما همین نکته بس که نخونده، شما رو یه صلوات جلو انداختیم.

 

برای تهیه این کتاب می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-66464126

09390288143

 

مقدمه کتاب همدلانه

خونه ی ما یه خونه ی سبزه...البته نه بخاطر رنگ ساختمون و یا گل هایی که مامانم وخاله هام توی گوشه گوشه راهروها و حیاط کاشتن...بیشتر به این خاطر که پدرها و مادرهامون تصمیم گرفتن بجای پراکنده بودن تو سطح شهر و بیخبریِ سالی به دوازده ماهی از همدیگه، توی یه ساختمون و کنار هم زندگی کنن و موقع بی حالی به هم حال بدن و موقع خوشحالی باهم حال کنن...حالا نه اینکه همه ی حال دادن ها و حال کردن ها فقط با این روش امکان پذیر باشه، ولی خب این روش هم خوبه.اما خیال نکنید که این حالت، آیدل خانواده های ایرانیه(اینترنشنالی مونو دارید؟) و همه چیز گل و بلبله و ریتم زندگیمون با حالت عشوه آمیز و اسلوموشن ، با موسیقی متنِ همه چی آرومه من چقدر خوشبختم، در جریانه و همه متین و وزین دور هم جمع میشیم و خیلی شیک و مجلسی چای مینوشیم و درباره چالش های شعر نوی فارسی با هم حرف میزنیم!درواقع، مااااااا برااااای آنکه اینجا خانه ی خوبان شوووووووود خون دلها خورده ایم رنج دوران برده ایم (صداها روآزاد کنید به سبک مرحوم نوری بخونید)جمع شدن کنار هم و زندگی با آدم ها و خانواده های متفاوت(هرچند از یک خون و خانواده) دردسرهای زیادی داره اما بامدیریت و مدارا میشه جاده خاکی ها رو آسفالت کرد (اگه پروسه آسفالت کردن از روی خودتون عبور کرد نگران نباشید درست میشه! دیدیم که میگیما! پیر تجربه ایم)در حقیقت وقتی دور و برتون پر میشه از آدم های رنگارنگی که سرنوشت و زندگی و غم و شادیِ تک تکشون براتون مهمه، روی رفتارها و عادت ها و خلق و خوی اون آدم ها بیشتر حساس میشید وبیشتر دلتون میخواد که حال همگیشون بهتر بشه و مشکلاتشون کمتر. من بین این آدم ها و تو این خونه و خانواده ی سبز رشد کردمو بزرگ شدم و دیدن چالش های هر کدوم از این اعضای دوست داشتنی از خانوادم باعث شد که به این فکر کنم که چطور میشه مشکلات عزیزترین هام رو به طریقی حتی به اندازه ی سر سوزنی کم و حل کنم. برای هر مسأله ی ناخوشایندی که در خانواده وفامیل و دوستانم اتفاق میفتاد سعی میکردم به این فکر کنم که حالا چه کاری از دست من برمیاد و چطور میتونم مفید باشم.تلاش برای حل و فصل مشکلات و بدست آوردن اطلاعات مفیدبرای بهبود اوضاع در شرایط مختلف و مطالعه و تحقیق و مشورت با مشاورهای اخلاقی و با سواد و شرکت تو کلاس های متعدد برای بهبود اخلاق و ترک عادت های ناپسند و از سر گذروندن تجربه های مختلف، باعث شد که به مطالب ارزشمندی درباره ی اخلاق واصلاح در خانواده و روابط خانوادگی برسم. مطالبی که شاید برای افراد زیادی مفید و حل المسائلشون باشه.کتابی که تو دست های شما و مقابل چشم شما قرار داره، کمو بیش درباره ی مسائلیه که ممکنه تو هر خانواده ای به وجودبیاد و شما هم بهش حساس شده باشید اما شاید راه حل مناسبی با چالش جدید زندگیتون پیدا نکرده باشید؛ و شاید این کتاب بهتون کمک کنه تا نحوه ی درست برخورد با بعضی از مشکلات خانوادگی تون رو پیدا کنید و اصلاح کننده ی خوبی تو خونه ی سبزخودتون باشید.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید