شناسه : 349
دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت 12:22 2018-7-23 12:22:42
فراسو یکی از برندهای معروف در زمینه کالای دیجیتال و لوازم جانبی کامپیوتر می باشد. این شرکت از حدود 10 سال پیش فعالیت خود را آغاز نموده است.
فراسو یکی از برندهای معروف در زمینه کالای دیجیتال و لوازم جانبی کامپیوتر می باشد. این شرکت از حدود 10 سال پیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

فراسو یکی از برندهای معروف در زمینه کالای دیجیتال و لوازم جانبی کامپیوتر می باشد. این شرکت از حدود 10 سال پیش فعالیت خود را آغاز نموده است. در سال ۱۳۸۴ کارخانه‌ی فراسو در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع و با زیربنای ۷ هزار متر مربع در شهرک صنعتی پرند تاسیس شد. در کارخانه واحد‌هایی نظیر واحد طراحی مهندسی، تولید و کنترل کیفیت، سالن‌های تزریق، مونتاژ، رنگ بسته بندی، مونتاژ برد الکترونیکی و ... مستقر هستند.

محصولات فراسو را می توان در سه دسته زیر تقسیم بندی کرد:

1- محصولات هوشمند

- مینی پی سی

- صندوق فروشگاهی

- رایانه

- تبلت

2- رایانه

- پاور بانک

- کیبورد و ماوس

- ماوس

- کیبورد

3- چند رسانه ای

- هدفون و هدست

- گیرنده دیجیتال

- اسپیکر

- اسمارت باکس

برای مشاهده و خرید محصولات فراسو می توانید از روش های زیر اقدام کنید:

سایت شرکت فراسو

نمایندگی های شرکت فراسو در استان های کشور

فراسو در نقاط مختلف جهان شعبه دارد ، با شرکتهای بین المللی دیگر همکاری نزدیک دارد این باعث تبدیل شدن فراسو به یک برند بین المللی با تکنولوژی روز دنیا شده است، فراسو تولیدات ایرانی را در نقاط مختلف جهان به فروش می رساند.

همچنین می توان در صورت خرابی دستگاه های خریداری شده با مراجعه به خدمات پس از فروش و یا نمایندگی های مربوطه نسبت به استفاده از گارانتی و یا تعمیر دستگاه اقدام کرد. 

نمایندگی های شرکت فراسو در استان های کشور

افتخارات شرکت فراسو

به پاس تلاش شبانه روزی متخصصان فراسویی و همچنین پشتیبانی شما مشتریان وفادار مفتخر به کسب انواع و اقسام لوح ها ، تقدیر نامه ، نشان ها و جایزه ها در عرصه های گوناگون شده ایم . شایان ذکر است که در رتبه بندی هایی در سطح عالی اعم از رضایت مندی مشتریان و خدمات رسانی و ... نیز فراسو در رتبات اول قرار گرفته است.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید