شناسه : 348
يكشنبه 31 تير 1397 ساعت 11:36 2018-7-22 11:36:50
تصمیم گرفتم تو یه موقعیت مناسب تر بهشون بفهمونم که کارشون اشتباه بوده
تصمیم گرفتم تو یه موقعیت مناسب تر بهشون بفهمونم که کارشون اشتباه بوده

رفته بودم باشگاه، وقتی وارد شدم دیدم چند تا از بچه های کلاسمون که تقریبا رده سنی راهنمایی و دبیرستان هستن دارن با پاسور بازی میکنن و چند تا از کوچکترها هم دورشون ایستادن و دارن نگاه میکنن اولش کلی جا خوردم چون سه نفر از بازیکن ها از بچه های خوب و چادری باشگاهمون بودن.

وقتی داشتم آماده میشدم که برم داخل کلاس بهشون گفتم بازی از پاسور بهتر پیدا نکردین ؟ اونها هم به خنده گفتن نه!

تصمیم گرفتم تو یه موقعیت مناسب تر بهشون بفهمونم که کارشون اشتباه بوده ، بعد از اینکه تمرین تموم شد یکی از بچه هایی که از بقیه بزرگتر بود و پاسور بازی میکرد رو صدا زدم و کشوندمش یه جای خلوت و بهش گفتم میدونی حکم بازی با پاسور چیه؟ چون پاسور یکی از اقلام قمار به حساب میاد استفاده از اون حرامه ، اونم گفت : ما که قمار نمیکردیم داشتیم الکی فقط بازی میکردیم.
گفتم: میدونم ولی بازی با پاسور چه به قصد شرط بندی باشه چه نباشه یا اگه فقط قصدتم بازی و تفریح باشه ولی چون توی عرف به عنوان یه ابزار قمار محسوب میشه حرامه و گناه داره اینو به بقیه بچه ها هم که بازی میکردن بگو.
گفت : آره مامام و بابام هم میگن کلا بازی با پاسور هم حرامه.
گفتم : حالا چون حکمش رو نمی دونستین اشکالی نداره ولی از این به بعد دیگه شما مکلف میشین که این کار رو نکنین چون حکمش رو میدونین وگرنه گناه میکنین.
اونهم تشکر کرد و گفت باشه و رفت و به بقیه هم گفت .
راستی استادمون هم قبل از رفتن بهشون گفت چه معنی میده پاسور آوردین تو باشگاه ؟ و کلا ً کار زشتی کردید و اونها هم قبول کردن .

اضافه کردن دیدگاه جدید