شناسه : 163
دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت 14:56 2018-2-26 14:56:05
مشاور عالی دبیرکل ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: ۱۵۰ هزار نفر در زمینه ترویج فرهنگ الهی امر به معروف و نهی از منکر آموزش دیده اند.
مشاور عالی دبیرکل ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: ۱۵۰ هزار نفر در زمینه ترویج فرهنگ الهی امر به معروف و نهی از منکر آموزش دیده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدحسین توانایی ظهر یکشنبه در همایش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تلاش های بسیار خوبی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: شورای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی و اداری با هدف کاهش تخلفات و افزایش معروف ها تشکیل شده است و آموزش های لازم به کارکنان ارائه می شود. 
مشاور عالی دبیرکل ستاد امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: این شورا نقش مهمی در کاهش تخلفات در صنف و اتحادیه ها بر عهده دارند و باید در صورت مشاهده هر گونه تخلف نسبت به ارائه تذکر اقدام شود.
وی ایجاد هماهنگی بین دستگاه ها برای افزایش معروف ها و کاهش منکرها را از دیگر وظایف شورای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی و اداری دانست و افزود: از مهمترین برنامه های این ستاد تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر است.
حجت الاسلام توانایی ادامه داد: با تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر شاهد تقویت جایگاه و پشتوانه قانونی ستاد امر به معروف و عملکرد بهتر در این مجموعه خواهیم بود.
مدیرکل نظارت و بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به تشکیل دو هزار و ۲۰۰ گروه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در سطح کشور، گفت: ۱۵۰ هزار نفر در زمینه معروف ها و منکرها در آموزش دیده اند.

اضافه کردن دیدگاه جدید