شناسه : 151
چهارشنبه 22 شهريور 1396 ساعت 10:15 2017-9-13 10:15:19
"واجب تمدن ساز" عنوان کتابی  است که با نگاهی نوین و متفاوت به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه ی امر به معروف و نهی از منکر پرداخته است
"واجب تمدن ساز" عنوان کتابی است که با نگاهی نوین و متفاوت به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه ی امر به معروف و نهی از منکر پرداخته است

جنبش حیات به تازگی اثری منسجم از صحبت های مقام معظم رهبری در موضوع امر به معروف و نهی از منکر به چاپ رسانید.

این کتاب به صورت شرح مزجی سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع ستاد احیا نوشته شده و در آن سعی شده تمام صحبت های مرتبط با امر به معروف رهبری از ابتدای انقلاب تاکنون جمع آوری گشته و به صورت کاملا منسجم کنار هم قرار گیرد.

در بخشی از این کتاب آمده است:

امر به‌ معروف و نهی ‌از منکر که در واقع به ‌نوعی زیربنای همه‌ی حرکات اجتماعی اسلام است که «بِها تُقامُ الفَرائِض»؛ امربه‌معروف یعنی همه‌ی مؤمنان در هر نقطه‌ای از عالم که هستند، موظّفند جامعه را به‌سمت نیکی، به‌سمت معروف، به‌سمت همه‌ی کارهای نیکو حرکت دهند؛ و نهی‌ازمنکر یعنی همه را از بدی‌ها، از پستی‌ها، از پلشتی‌ها دور بدارند. هرکدام از این چهار شاخص به‌نحوی ترجمان ساخت و هندسه‌ی نظام اسلامی است. این، تضمین‌کننده‌ی حیات طیبه در نظام اسلامی خواهد بود. عمل کنیم تا آثارش را ببینیم.

  

بسیاری از محتوای گردآوری شده در کتاب"واجب تمدن ساز"با کتاب"واجب فراموش شده"مشترک است، اما کتاب واجب تمدن ساز از چند جهت نسبت به کتاب واجب فراموش شده برتری دارد که از جمله ی آن ها می توان به منسجم بودن و ساختار داشتن مطابق دسته بندی خود مقام معظم رهبری، مختصر بودن و پرهیز از ذکر کردن مطالب تکراری، جذابیت بیشتر برای خواننده به جهت حالت سخنرانی داشتن و حفظ لحن مقام معظم رهبری و موارد دیگری که می توان به آن ها اشاره کرد.

برای تهیه این کتاب می توانید با شماره 09390288143 تماس حاصل نمایید.

اضافه کردن دیدگاه جدید